Pazartesi, Ekim 3Önemli Haberler
Shadow

Spor Toto 1. Lig’de 5 haftalık maç programı açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, Spor Toto 1. Lig’de 14, 15, 16, 17 vede 18. hafta müsabakalarının programı şöyle:

14. HAFTA

26 Kasım Cuma:
20.00 Balıkesirspor-Engelsa FK (Balıkesir Atatürk)20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman)

27 Kasım Cumartesi:
13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)13.30 Kocaelispor-NasaDoge Menemenspor (Kocaeli)16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk)19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Kasım Pazar:
13.30 Ankara Keçiörengücü-Bolluk Sigorta Ümraniyespor (Aktepe)19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazartesi:
20.00 Tuzlaspor-İrişehir Belediye Erzurumspor (Vefa)

15. HAFTA

4 Aralık Cumartesi:
13.30 İrişehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir)13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)19.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)

5 Aralık Pazar:
13.30 Rahmet Sigorta Ümraniyespor-Beypiliç Boluspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)13.30 Engelsa FK-Kocaelispor (Stat şimdi açıklanmadı)16.00 Altınordu-Yılport Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)19.00 Altaş Denizlispor-Bursaspor (Denizli Atatürk)

6 Aralık Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Balıkesirspor (Eryaman)20.00 NasaDoge Menemenspor-Ankara Keçiörengücü (Menemen İlçe)

16. HAFTA

10 Aralık Cuma:
20.00 Kocaelispor-İrişehir Belediye Erzurumspor (Kocaeli)20.00 Gençlerbirliği-Altaş Denizlispor (Eryaman)

11 Aralık Cumartesi:
13.30 Beypiliç Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)13.30 Ankara Keçiörengücü-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Aktepe)16.00 Tuzlaspor-NasaDoge Menemenspor (Vefa)19.00 Balıkesirspor-Bolluk Sigorta Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)19.00 Bursaspor-Engelsa FK (Bitci Timsah Park)

12 Aralık Pazar:
16.00 İstanbulspor-Eyüpspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)19.00 Yılport Samsunspor-MKE Ankaragücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

17. HAFTA

14 Aralık Salı:
13.30 Engelsa FK-Ankara Keçiörengücü (Stat şimdi açıklanmadı)13.30 İrişehir Belediye Erzurumspor-Gençlerbirliği (Erzurum Kazım Karabekir)19.00 Altınordu-Kocaelispor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15 Aralık Çarşamba:
13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)16.00 Yılport Samsunspor-Beypiliç Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)19.00 NasaDoge Menemenspor-Altaş Denizlispor (Menemen İlçe)19.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

16 Aralık Perşembe:
13.30 Rahmet Sigorta Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Yeni Adana)

18. HAFTA

18 Aralık Cumartesi:
13.30 Ankara Keçiörengücü-İrişehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)16.00 Beypiliç Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)19.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

19 Aralık Pazar:
13.30 Gençlerbirliği-NasaDoge Menemenspor (Eryaman)16.00 Tuzlaspor-Engelsa FK (Vefa)16.00 Bursaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Bitci Timsah Park)19.00 Kocaelispor-Eyüpspor (Kocaeli)

20 Aralık Pazartesi:
20.00 Altaş Denizlispor-Bolluk Sigorta Ümraniyespor (Denizli Atatürk)20.00 İstanbulspor-Yılport Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Bir cevap yazın

istanbul escort | beylikdüzü escort | istanbul escort bayan | tesettürlü escort | halkalı escort | kayaşehir escort | şirienevler escort |